Profesní průkaz řidiče

Školení na profesní průkaz řidiče

Školení na profesní průkaz řidiče, které je určeno všem profesionálním řidičům, mají povinnost podstoupit držitelé řidičských oprávnění skupin C, C+E, C1, C1 + E jinak řečeno majitelé vozidel nad 3 500 kg a D, D+E, D1, D1+E, kteří chtějí vykonávat svou činnost. U nás můžete projít všemi druhy školení, které se k profesnímu průkazu řidiče váží.

Provedeme také u Vás na přání firemní interní audit, kdy vyhodnotíme karty řidiče Vašich zaměstnanců a sdělíme Vám, kde případně dělají chyby v čerpání přestávek a podobně a přidáme doporučení ke změně.

Ceník

Vstupní školení

Povinné je pro řidiče skupin C1, C, C1+E, C+E od 21 let a řidičů skupin D1, D1+E, D, D+E od 23 let. Školení zahrnuje výuku a výcvik a zakončuje se zkouškou z profesní způsobilosti řidiče. tato zkouška Vás opravňuje k výkonu řidičské profese na následujících 5 let.

Cena za osobu
Rozsah: 140 hodin

Ceny uvedené s DPH

29 000 Kč

Ceník

Rozšířené školení

Povinné je pro řidiče všech skupin C od 18 let a skupin D od 21 let. Školení zahrnuje výuku a výcvik a je zakončeno zkouškou z profesní způsobilosti řidiče, bez níž se při výkonu profese řidiče neobejdete.

Cena za osobu
Rozsah: 280 hodin

Ceny uvedené s DPH

42 000 Kč

Ceník

Obnovovací školení

Obnovovací školení je povinné pro ty, kterým skončila platnost profesního průkazu a chtějí si jej obnovit.

Cena za osobu
Rozsah: 35 hodin

Ceny uvedené s DPH

7 500 Kč

Ceník

Pravidelné školení

Držitelé profesního průkazu řidiče jsou povinni účastnit se pravidelného profesního školení řidičů a to každý rok po dobu 5 let od vystavení profesního průkazu řidiče. Celkový rozsah pravidelného školení na profesní průkaz řidiče je 35 hodin a koná se jednou ročně v délce 7 hodin, a to vždy v podobě jednodenního kurzu. V případě, že absolvujete školení pravidelně, nemusíte si hlídat termíny. Pohlídáme je za Vás a sami vám připomeneme, že se blíží čas dalšího školení.

Cena za osobu
Rozsah: 7 hodin

Ceny uvedené s DPH

1 500 Kč

Pavel Greiner školení

Máte zájem o profesní průkaz řidiče?

Kontaktujte nás

Poptávkový formulář