Poradenství Pavel Greiner

Poradenství v legislativě v oblasti dopravy

Mé jméno je Pavel Greiner. Již 15 let jsem provozovatelem autoškoly King a taktéž mám stejno letou praxi ve školení řidičů profesionálů a referentů. Také mám tří letou praxi v dopravně správní činnosti v podobě zkušebního komisaře řidičů, dva roky praxe lektora zkušebních komisařů řidičů. Po ukončení své kariéry jako zkušební komisař jsem založil a 5 let vedl jako předseda Asociaci zkušebních komisařů.

Poradenství Pavel Greiner

Právní poradenství o silničním provozu

Kdokoli, od vedení společnosti po samotné zaměstnance ( včetně jejich rodinných příslušníků), se na mě může kdykoli přes rok obrátit s jakoukoli prosbou ohledně pomoci při řešení situací v provozu, krizových situací např. při dopravní nehodě, při poruše vozidla apod.

Nabízím také bezplatné právní poradenství v oblasti zákonů o silničním provozu a zákoníku práce, týkajících se zejména vztahů mezi zaměstnavatelem (provozovatelem vozového parku) a zaměstnancem (řidičem referentem). Na veškeré změny a novely zákonů okamžitě reaguji a obratem Vás o nich informuji.

Autoškola KING

Autoškola s lidským přístupem

Pavel Greiner je majitelem, ředitelem a zároveň též instruktorem Autoškoly KING, která na trhu funguje od roku 2007. Autoškolu založil z čisté radosti z jízdy a již mnoho let se spolu se svým týmem instruktorů snaží předávat své nadšení také zákazníkům z řad jednotlivců i firem a poskytovat jim skutečně komplexní služby.

 

Autoškola KING
Pavel Greiner školení

Máte zájem o poradenství v legislativě?

Kontaktujte nás

Poptávkový formulář